Mzdový účtovník

Miesto: Slovenská republika
Typ: Pracovný pomer
Plat: 1250 €/mes.
Nástup: 01.11.2021
Zdielať ponuku

Koho hľadáme?

Hľadáme pracovitú posilu do nášho interného tímu United Resources na pracovnú pozíciu Mzdový účtovník v Bratislave.

Náplň práce

Náplňou práce úspešného uchádzača o zamestnanie je pracovná činnosť vykonávaná na pracovnej pozícii Mzdový účtovník / Personalista, najmä:

  • kontrolovanie, spracovávanie dochádzkových listov,
  • komplexné spracúvanie personálnej a mzdovej agendy,
  • komunikácia so zdravotnými poisťovňami, Sociálnou poisťovňou, Finančnou správou a ostatnými orgánmi verejnej moci,
  • pripravovanie a kontrolovanie pracovnoprávnych písomností, najmä pracovných zmlúv, dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru a prislúchajúcich písomností,
  • komunikácia so zamestnancami, dočasne pridelenými zamestnancami,
  • správa agendy bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ochrany pred požiarmi a pracovnej zdravotnej služby, najmä objednávanie, prideľovanie a kontrolovanie zabezpečenia školení a prehliadok.

Základná zložka mzdy

Základná zložka mzdy je 1250 € / mesiac v hrubom vyjadrení. Celková výška mesačnej mzdy závisí najmä od znalostí, skúseností a schopností úspešného uchádzača o zamestnanie.

Benefity

Úspešnému uchádzačovi o zamestnanie ponúkame napríklad nasledujúce benefity:

  • práca v moderných klimatizovaných kancelárskych priestoroch so špičkovou výpočtovou technikou,
  • možnosť parkovania pred objektom,
  • podpora a prehlbovanie kvalifikácie,
  • motivujúce mzdové podmienky,
  • a iné.

Požiadavky

Všeobecne

Uchádzač o zamestnanie musí byť počítačovo gramotný vrátane schopnosti ovládať tlačiareň, kopírku a skener a mať náležitú znalosť a prehľad v pracovnoprávny a mzdových predpisoch.

Minimálna prax

3 roky.

Minimálne vzdelanie

Stredoškolské vzdelanie ukončené maturitnou skúškou.

Iné požiadavky

  • dôslednosť, precíznosť,
  • spoľahlivosť,
  • proaktívne konanie,
  • orientácia na výsledok,
  • ochota učiť sa a zlepšovať sa,
  • analytické myslenie,
  • odolnosť voči stresu.

Máte záujem?

Výborne! Zašlite nám Váš aktuálny štruktúrovaný životopis spoločne s ostatnými údajmi prostredníctvom elektronického formulára Mám záujem, ktorý nájdete v pravej časti našej webovej stránky.