214089 Brigáda Maloobchod

Záloha až 500 € vyplatená pred sviatkami? Pomôžte nám pri predaji vianočných stromčekov!

6 €/hod.
01.12.2021 nástup
Bratislava Ružinov
Zdielať ponuku

Všeobecné informácie

Hľadáme zdatných brigádnikov, ktorí nám pomôžu s prípravou Vianoc pre našich zákazníkov.

Pracovná náplň

Pracovnou náplňou je manipulácia s vianočnými stromčekmi, ich naskladňovanie, vyskladňovanie a balenie. NEPRACUJE sa s registračnou pokladnicou. Predchádzajúce pracovné skúsenosti nie sú podmienkou. Náš tím líder Vás rád v pracovný termín Vášho nástupu zaškolí. Pracuje sa v exteriéri.

Pracovné zmeny

Brigáda prebieha od 01.12.2021 do 17.12.2021. V stredu, 01.12.2021 je školenie, vo štvrtok 02.12.2021 sa nastupuje do práce.

1. Možnosť. Pondelok až piatok, od 07:30 do 17:00/18:00.

2. Možnosť. Pondelok až piatok, od 11:00/12:00 do 21:00.

Odmena a výhody

Špeciálna vianočná ponuka ;-) Ak odpracujete všetky pracovné termíny (v celých časoch) počas pracovného týždňa, t. j. 12 pracovných termínov počas pondelka až piatka vyplatíme Vám zálohu vo výške až 500 €, a to v pondelok, 20.12.2021. Uvedená výška zálohy platí pri uplatnení si nezdaniteľnej časti základu dane. Môže sa vyžadovať splnenie ďalších podmienok.

Hodinová odmena je vo výške 6,00 € v hrubom vyjadrení.

  • Priateľský pracovný kolektív
  • Profesionálny prístup
  • Agentúrny koordinátor

Naše požiadavky

  • Fyzická zdatnosť
  • Manuálna zručnosť
  • Pracovitosť

Máte záujem?

Výborne! Vyplňte a odošlite elektronický formulár, ktorý je súčasťou tejto pracovnej ponuky alebo nám napíšte prostredníctvom e-mailu na info@dobrypracovnik.sk. Ďakujeme.