2022193 Brigáda

Dokladanie tovaru a výpomoc v gastronómií

6 €/hod. Odmena
okamžite nástup
Bratislava Ružinov
Zdielať ponuku

Všeobecné informácie

Hľadáme na občasnú brigádu šikovnú brigádničku alebo šikovného brigádnika na výpomoc v gastronómií. Nutný platný zdravotný preukaz na prácu v potravinárstve.

Pracovné zmeny

Pracovný čas je rôzny a závisí od aktuálnej potreby. Napríklad 9:30 - 20:00, 7:00 - 17:00 a iné.

Aká je pracovná náplň?

Pracovnou náplňou je kontrola spotreby dátumov, dokladanie a výdaj zákuskov, predpríprava polotovarov, doplnanie omáčiek, predpríprava zeleniny, dokladanie kávy a čaju a iné. Predchádzajúce pracovné skúsenosti v gastronómií sú výhodou. Náš tím líder Vás však rád v deň Vášho nástupu zaškolí.

Odmena a výhody

Odmena je vo výške 6,00 €/hod. v hrubom vyjadrení počas pracovného týždňa.

  • Priateľský pracovný kolektív
  • Profesionálny prístup
  • Týždenné vyplácanie na bankový účet
  • Zabezpečený pitný režim
  • Zabezpečené pracovné oblečenie a pracovná obuv
  • Zaškolenie

Naše požiadavky

  • Fyzická zdatnosť
  • Manuálna zručnosť
  • Zodpovedný prístup
  • Pracovitosť
  • Spoľahlivosť
  • Príjemné vystupovanie

Vhodné pre mamy na materskej dovolenke, otcov na rodičovskej dovolenke, dôchodcov l dôchodkyne ale aj študentov a absolventov.

Máte záujem?

Výborne! Vyplňte a odošlite elektronický formulár, ktorý je súčasťou tejto pracovnej ponuky alebo nám napíšte prostredníctvom e-mailu na info@dobrypracovnik.sk. Ďakujeme.