22002 Brigáda Skladovanie

Kompletizovanie a balenie online objednávok - Nedeľa

9.31 €/hod. odmena
okamžite nástup
Bratislava mestská časť Ružinov
Zdielať ponuku

Všeobecné informácie

Hľadáme zdatných brigádnikov, ktorí nám pomôžu kompletizovať a baliť zákaznícke objednávky pre elektronický obchod s nábytkom a dekoráciami.

Pracovné zmeny:

Nedeľa v čase od 7:00 do 17:00 hod.

Aká je pracovná náplň?

Pracovnou náplňou sú rôzne manipulačné práce s tovarom a baliace práce. Predchádzajúce pracovné skúsenosti nie sú podmienkou. Náš tím líder Vás rád v deň Vášho nástupu zaškolí.

Odmena a výhody

Odmena vrátane všetkých príplatkov je vo výške 9,31 € za hodinu v hrubom vyjadrení počas nedele.

  • Týždenné zálohy
  • Okamžitá možnosť nástupu
  • Priateľský pracovný kolektív
  • Profesionálny prístup
  • Agentúrny koordinátor
  • Zabezpečený pitný režim

Naše požiadavky

  • Fyzická zdatnosť
  • Manuálna zručnosť
  • Zodpovedný prístup
  • Pracovitosť
  • Spoľahlivosť
  • Príjemné vystupovanie

Pre koho je brigáda vhodná

Brigáda je vhodná najmä pre mužov ide o fyzicky náročnejšiu prácu. Brigáda je vhodná aj pre študentov vysokých škôl a absolventov.

Máte záujem?

Výborne! Vyplňte a odošlite elektronický formulár, ktorý je súčasťou tejto pracovnej ponuky alebo nám napíšte prostredníctvom e-mailu na info@dobrypracovnik.sk. Ďakujeme.